Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
⚡ Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM 24V DC 300W to wysokiej jakości przetwornica impulsowa przeznaczona do zasilania oświetlenia LED. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową konstrukcją oraz solidną aluminiową obudową w kolorze grafitu.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieciowe AC | AC 180-240V |
| Częstotliwość sieci AC | 50-60Hz |
| Napięcie wyjściowe stabilizowane DC | 24 V |
| Moc wyjściowa ciągła max | 300W |
| Prąd wyjściowy max | 12,5A |
| Temperatura pracy | max. 45°C |
| Metoda przetwarzania energii | przetwornica impulsowa |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | TAK |
| Zabezpieczenie przepięciowe | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Stopień IP | IP20 |
| Sposób podłączenia | listwy zaciskowe dokręcane śrubami |
| Wymiary zewnętrzne | 200 x 48 x 24mm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🔧 Przeznaczenie i zastosowanie
Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonany został z wysokiej jakości komponentów które zostały umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie w kolorze grafitu.
Zasilacz przeznaczony do zasilania oświetlenia LED napięciem 24V np.:
- 🔹 taśm LED
- 🔹 opraw zintegrowanych
- 🔹 żarówek LED
✨ Zalety produktu
- ✅ Efektywne chłodzenie – odbywa się przez swobodny przepływ powietrza przez perforowaną obudowę
- ✅ Modułowa konstrukcja – umożliwia łatwy i wygodny montaż do powierzchni pionowych jak i poziomych
- ✅ Kompletne zabezpieczenia – przed przeciążeniem, przepięciowe oraz termiczne
- ✅ Wysoka jakość wykonania – solidna aluminiowa obudowa w kolorze grafitu
- ✅ Certyfikaty – CE, RoHS
- ✅ Długa gwarancja – 3 lata
📦 Sposób podłączenia
Zasilacz wyposażony jest w listwy zaciskowe dokręcane śrubami, co zapewnia pewne i trwałe połączenie przewodów.



















