Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
🎮 MiBoxer FUT092B to zaawansowany 4-strefowy pilot dotykowy w eleganckiej czarnej wersji kolorystycznej, przeznaczony do bezprzewodowego sterowania taśmami LED analogowymi RGB/RGB+CCT/RGBW. Dzięki technologii transmisji bezprzewodowej RF 2.4GHz zapewnia niezawodną komunikację na odległość do 30 metrów.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | 4-strefowy pilot RGB+CCT |
| Model | FUT092B (czarny) |
| Napięcie robocze | 3 V (AAA * 2 szt.) |
| Zużycie energii w trybie gotowości | 20µA |
| Moc nadawania | 6dBm |
| RF | 2,4 GHz |
| Odległość sterowania | 30m |
| Częstotliwość transmisji | 2400-2483,5 MHz |
| Metoda modulacji | GFSK |
| Temperatura pracy | -20~60°C |
| Wymiary | 138 x 56 x 20 mm |
✨ Główne cechy pilota FUT092B
- 🔘 Technologia transmisji bezprzewodowej RF 2.4G
- 🎛️ MiBoxer FUT092 może kontrolować produkty z serii MiBoxer/Mi-Light 2.4G
- 📡 Odległość kontrolna: 30m
- 🌈 16 milionów kolorów do wyboru
- 💡 Regulacja jasności, temperatury barwowej i nasycenia
🔧 Kompatybilne sterowniki
Sterownik FUT037S+
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik FUT037W+
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania lub aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik PR5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik E3-WR
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania i aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IM5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IM5W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IH5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik IH5W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.















