Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
💡 Taśma cyfrowa LED WS2811 z diodami 2835 w barwie białej neutralnej (4000-4500K) to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe umożliwiające tworzenie efektów animacji i rozwijania światła. Zasilanie 24V zapewnia stabilną pracę i minimalizuje spadki napięcia na dłuższych odcinkach.
Taśma cięta z 5-metrowej rolki, sprzedawana na metry. Kupując np. 13m, otrzymujesz dwie pełne rolki oraz 3-metrowy odcinek z kolejnej.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Biały Neutralny (4000-4500K) |
| Długość rolki | 5m |
| Szerokość | 8mm |
| Rodzaj diody | 2835 |
| Ilość diod | 600 (120 diod/m) |
| Pobór mocy | 9,6W/1m |
| Kąt świecenia | 120° |
| Możliwość cięcia | co 5 cm |
| Podkład | Biały PCB |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | 24V |
✨ Charakterystyka produktu
Taśma cyfrowa LED z efektami animacji, rozwijania światła. Barwa biała 4000K – 4000K = NW = Neutral White (Biała Neutralna). Oznaczenie 120D oznacza 120 diod na metrze taśmy, natomiast 9,6W/m = 9,6 Watów na metrze taśmy.
🎯 Zastosowanie
W przypadku wersji 2835 i przede wszystkim – tak rozmieszczonych diod – taśmę stosuje się głównie w głębokim profilu, lub np. zabudowie w miejscach, gdzie nie widzimy bezpośrednio taśmy LED, a tylko odbicie jej światła od powierzchni sufitu lub ściany.
🔧 Kompatybilne akcesoria
- Sterowniki SPIR3 i SPIR3M – obsługiwane za pomocą pilota C6 i ściennego panelu sterowania B6 w kolorystycznej opcji białej i czarnej
- Sterownik jednokanałowy SPIW5 z aplikacją TUYA
- Sterownik czterokanałowy SPIW5-4 (na 4 obwody) – obsługiwane przez pilot jednokanałowy C9, czterokanałowy/strefowy pilot C10, oraz panel ścienny B9
⚡ Ważne informacje dotyczące zasilania
Taśma 24V – aby uniknąć spadków napięcia, zasilanie jednostronne jest zalecane do max. 10m długości odcinka.
















