Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
📡 PUSH2 Pilot Ściemniacz RGB+CCT (2,4GHz) – Pilot Dopuszkowy MiBoxer
PUSH2 to bezprzewodowy pilot dopuszkowy działający w standardzie 2,4 GHz, przeznaczony do sterowania sterownikami taśm RGB+CCT z oferty firmy MiBoxer. Urządzenie nie posiada własnego panelu sterującego – do jego obsługi konieczny jest zewnętrzny włącznik odbijający (dzwonkowy), np. GANG E008.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bezprzewodowe przyciemnianie 2,4 GHz (RGB+CCT) |
| Model | PUSH2 |
| Napięcie wejściowe | 3 V (CR2032 × 1 szt.) |
| Moc nadawania | 6 dBm |
| RF | 2,4 GHz |
| Odległość sterowania | 30 m |
| Klasa IP | IP20 |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
| Pobór mocy w trybie gotowości | <3 µA |
| Wymiary | 39 x 31 x 11 mm |
💡 Czym jest seria PUSH?
Seria urządzeń PUSH (PUSH1, PUSH2 itd.) to „Piloty Dopuszkowe” zdalnego sterowania 2,4 GHz, które nie posiadają wbudowanego panelu sterującego (tak jak tradycyjne piloty wszelkiego typu). Do ich obsługi konieczny jest zewnętrzny włącznik odbijający „Dzwonkowy”, np. GANG E008.
Jest to rozwiązanie, które ma umożliwić sterowanie radiowe różnymi sterownikami oraz urządzeniami z oferty firmy MiBoxer przy pomocy tradycyjnego włącznika naściennego dopuszkowego 1-2-3 klawiszowego odbijającego „Dzwonowego”.
🔌 Kiedy stosować PUSH2?
Jeśli sterownik ma wyjście PUSH, to jest domyślnie kompatybilny z włącznikami/przełącznikami dzwonkowymi, takimi jak np. „GANG-E008″.
Jeśli nie, a klient chce mieć możliwość zastosowania włącznika dzwonkowego – trzeba zastosować „PUSH2 Pilot Ściemniacz RGB+CCT (2,4GHz)” w przypadku taśm kolorowych, lub „PUSH2-3 3-strefowy Pilot Ściemniacz MONO (2,4GHz)” w przypadku MONO.
✅ Wyjście PUSH mają sterowniki:
- PR5
- FUT035S+
- FUT035W+
- FUT035Z+
- SPIR3
- SPIR3M
- IH1
- IH1W
- IM1W
⚠️ Modułu PUSH2 wymagają sterowniki:
- FUT037S+
- FUT037W+
- IH5
- IH5W
- IM5
- IM5W
- E3-WR
- SPIW5
- SPIW5-4















