Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
🌟 Cyfrowa taśma LED COB WS2814F RGBW+Neutralny 4000K 14,5W 24V IP67 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają efektywnego i estetycznego oświetlenia, które jednocześnie jest odporne na działanie wody i pyłu.
Taśma cięta z 10-metrowej rolki, sprzedawana na metry. Kupując np. 13m, otrzymujesz pełną rolkę oraz 3-metrowy odcinek z kolejnej.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ilość diod SMD | 840 CHIPS/m |
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc | 14,5W/m |
| Procesory sterujące | Ws2814F |
| Barwa światła | RGBW +Neutralna (4000k) |
| Strumień świetlny | 800lm/m |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Podłoże | białe PCB, warstwa samoprzylepna 3M 300LSE |
| Możliwość cięcia | co 10cm |
| Kąt świecenia | 180° |
| Trwałość | ok. 50 000 godzin |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Ra | >90 |
| Szerokość | 14mm |
💧 Wodoodporność IP67
Taśma LED została pokryta przezroczystą wodoszczelną powłoką, która zapewnia klasę szczelności IP67. Oznacza to że jest ona odporna na zachlapania oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie.
🚀 Technologia COB – nowość na rynku
Taśma cyfrowa COB Ws2814F RGBW to zupełna nowość na rynku. Taśma cyfrowa COB WS2814F wykorzystuje technologię COB (Chip on Board), co oznacza, że wiele diod LED jest zintegrowanych na jednym chipie. Całość pokryta jest specjalnym luminoforem, dzięki temu uzyskujemy równomierne rozprowadzenie światła bez widocznych punktów świetlnych.
Taśma COB WS2814F sprawdzi się idealnie tam w instalacjach oświetleniowych gdzie niemożliwe jest zastosowanie głębokich profili aluminiowych.
⚠️ Uwaga!
Układ scalony WS2814F stosowany jest zamiennie z układem scalonym SK6812
✨ Cechy cyfrowej taśmy LED 24V
Ws2814F 24v taśma LED IP67 posiada aż 840 chipów świetlnych na jednym metrze taśmy. Całość pokryta jest specjalnym luminoforem dzięki czemu otrzymujemy jedną linię świetlną.
- 💡 Podwójny pokład miedziany – doskonale oddaje ciepło co znacząco wydłuża żywotność taśmy LED
- ⚡ Miedź jest dobrym przewodnikiem – wpływa na wydajność świetlną diod LED
- 🎨 Silniejsze i jaśniejsze światło – poszczególne kolory są żywe
- 🔧 Bardzo trwały podkład klejący 3M 300LSE – zapewnia stałe przyleganie do powierzchni
Często bowiem zdarza się, że krawędzie taśmy odklejają się, przez co cała instalacja wygląda nieestetycznie. W tym modelu zastosowano bardzo trwały podkład klejący, który eliminuje ten problem.
📦 Informacje o produkcie
Produkt sprzedawany na metry – cena za 1 metr.















