Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
Taśma cyfrowa COB WS2811 CCT to rozwiązanie najnowszej generacji, które pozwala w estetyczny sposób oświetlić każdą przestrzeń. Dzięki zastosowaniu mikroprocesorów możliwe jest uzyskanie efektów dynamicznych, płynących pikseli oraz statycznych. Produkt sprzedawany na metry – cena za 1 metr.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ilość diod SMD | 560 CHIPS/m |
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc | 7,2W/m |
| Procesory sterujące | WS2811 |
| Barwa światła | CCT (2700K-6000K) |
| Strumień świetlny | 1000lm/m |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Podłoże | białe PCB, warstwa samoprzylepna 3M 300LSE |
| Możliwość cięcia | co 10cm |
| Kąt świecenia | 180° |
| Trwałość | ok. 50 000 godzin |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Ra (CRI) | >90 |
| Szerokość | 12mm |
✨ Taśma cyfrowa COB WS2811 CCT IP67
Każda sekcja na taśmie LED może być sterowana niezależnie. W ich programowaniu pomoże Ci dodany do zestawu pilot. Cyfrowa taśma LED 24V to wysokiej jakości produkt, z którym odmienisz salon, kuchnię, biuro, czy wnętrze klubu lub baru.
Taśma COB WS2811 CCT 24V IP67 może również wspierać marketing wizerunkowy Twojej firmy. Wystarczy ustalić jeden z efektów dynamicznych, by wzbudzić zainteresowanie przechodniów i potencjalnych klientów.
💡 Cyfrowa taśma LED 24V – kluczowe zalety
WS2811 24V taśma LED posiada aż 560 chipów świetlnych na jednym metrze taśmy. Całość pokryta jest specjalnym luminoforem, dzięki czemu otrzymujemy jedną linię świetlną.
- 🔆 Profesjonalna trwałość – nawet 50 000 godzin pracy
- 🎨 Regulowana barwa światła CCT (2700K-6000K)
- 📊 Wysoki współczynnik oddawania barw CRI >90
- 💧 Podwyższona klasa szczelności IP67 – odporność na zachlapanie wodą
- ✂️ Możliwość cięcia co 10cm
- 📐 Szeroki kąt świecenia 180°
🔧 Trwały montaż
W tym modelu zastosowano bardzo trwały podkład klejący 3M 300LSE, który zapewni stałe przyleganie do powierzchni. Często bowiem zdarza się, że krawędzie taśmy odklejają się, przez co cała instalacja wygląda nieestetycznie. W naszym sklepie znajdziesz jednak tylko starannie wyselekcjonowane taśmy ledowe, które gwarantują nie tylko niezawodne działanie samych diod, jak i wysoką jakość trwałego podkładu klejącego.
💧 Klasa szczelności IP67
Podwyższona klasa szczelności IP67 pozwala na montaż taśmy w miejscach, gdzie chwilowo może być ona narażona na zachlapanie wodą.
Produkt sprzedawany na metry – cena za 1 metr.















