Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
⚡ Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM PRO to wysokiej jakości przetwornica impulsowa o napięciu wyjściowym 48V DC i mocy 100W, przeznaczona do zasilania oświetlenia LED wewnątrz pomieszczeń. Kompaktowa konstrukcja i solidna aluminiowa obudowa w kolorze grafitu zapewniają niezawodność i estetyczny wygląd.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieciowe AC | AC 170-260V |
| Częstotliwość sieci AC | 50-60Hz |
| Napięcie wyjściowe stabilizowane DC | 48 V |
| Moc wyjściowa ciągła max | 100W |
| Prąd wyjściowy max | 2,08A |
| Temperatura pracy | max. 45°C |
| Metoda przetwarzania energii | przetwornica impulsowa |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | TAK |
| Zabezpieczenie przepięciowe | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Stopień IP | IP20 |
| Sposób podłączenia | bezśrubowe podłączenie |
| Wymiary zewnętrzne | 136 x 50 x 24mm |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🔧 Opis produktu
Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonany został z wysokiej jakości komponentów które zostały umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie w kolorze grafitu. Zasilacz przeznaczony do zasilania oświetlenia LED napięciem 48V taśm LED. Chłodzenie odbywa się przez swobodny przepływ powietrza przez perforowaną obudowę. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwy i wygodny montaż do powierzchni pionowych jak i poziomych.
✅ Zalety produktu
- 🔌 Bezśrubowe podłączenie – szybki i wygodny montaż
- 🛡️ Potrójne zabezpieczenie: przeciążeniowe, przepięciowe i termiczne
- 📐 Kompaktowe wymiary: 136 x 50 x 24mm
- 🏭 Solidna aluminiowa obudowa w kolorze grafitu
- 💨 Chłodzenie przez perforowaną obudowę
- 📜 Certyfikaty CE i RoHS
- ⏱️ 3 lata gwarancji
⚠️ Ważne informacje
- Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.
- Zworki zmieniamy na wyłączonym zasilaczu.
- Zworki przełącznika przesuwamy delikatnie.
- Bezśrubowe podłączenia odchylają się 45° do uzyskania pierwszego lekkiego oporu i zatrzymujemy ruch, większe odchylanie spowoduje wyłamanie blokady i spowoduje uszkodzenie mechaniczne i utratę gwarancji.















