Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
⚡ Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM PRO to wysokiej jakości konfigurowalny zasilacz LED o mocy 360W i napięciu wyjściowym 24VDC, wyposażony w funkcję SOFT START z możliwością włączenia/wyłączenia. Urządzenie oferuje zaawansowane możliwości ściemniania – 4 tryby jasności dla taśm SMD oraz 3 tryby dla taśm COB.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieciowe AC | AC 170-260V |
| Częstotliwość sieci AC | 50-60Hz |
| Napięcie wyjściowe stabilizowane DC | 24 V |
| Moc wyjściowa ciągła max | 360W |
| Prąd wyjściowy max | 15A |
| Temperatura pracy | max. 45°C |
| Metoda przetwarzania energii | przetwornica impulsowa |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | TAK |
| Zabezpieczenie przepięciowe | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Stopień IP | IP20 |
| Sposób podłączenia | bezśrubowe podłączenie |
| Wymiary zewnętrzne | 225 x 59 x 31mm |
| Funkcja SOFT START | TAK (możliwością włącz/wyłącz) |
| Ściemnianie po stronie 24V | 4 tryby dla taśm SMD: 25%, 50%, 75%, 100% 3 tryby dla taśm COB: 50%, 75%, 100% |
| Współpraca ze ściemniaczem po stronie 230V | NIE |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🔧 Opis produktu
Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonany został z wysokiej jakości komponentów które zostały umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie w kolorze grafitu. Zasilacz przeznaczony do zasilania oświetlenia LED napięciem 24V taśm LED.
💨 System chłodzenia
Chłodzenie odbywa się przez swobodny przepływ powietrza przez perforowaną obudowę.
🔩 Montaż i konstrukcja
Modułowa konstrukcja umożliwia łatwy i wygodny montaż do powierzchni pionowych jak i poziomych.
✨ Funkcje zaawansowane
- 🚀 Możliwość załączenia funkcji miękki start (SOFT START)
- 💡 Cztery tryby ustawiania jasności dla taśm SMD: 25%, 50%, 75%, 100%
- 💡 Trzy tryby ustawiania jasności dla taśm COB: 50%, 75%, 100%
⚠️ Ważne informacje
- ❌ Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych
- 🔌 Zworki zmieniamy na wyłączonym zasilaczu
- 👆 Zworki przełącznika przesuwamy delikatnie
- ⚠️ Bezśrubowe podłączenia odchylają się 45° do uzyskania pierwszego lekkiego oporu i zatrzymujemy ruch – większe odchylanie spowoduje wyłamanie blokady i spowoduje uszkodzenie mechaniczne i utratę gwarancji

















