Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
⚡ Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM PRO 24V 100W to kompaktowe i wydajne źródło zasilania przeznaczone do oświetlenia LED. Urządzenie oparte na przetwornicy impulsowej zapewnia stabilne napięcie wyjściowe 24V DC przy maksymalnym prądzie 4,16A.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieciowe AC | AC 180-240V |
| Częstotliwość sieci AC | 50-60Hz |
| Napięcie wyjściowe stabilizowane DC | 24 V |
| Moc wyjściowa ciągła max | 100W |
| Prąd wyjściowy max | 4,16A |
| Temperatura pracy | max. 45°C |
| Metoda przetwarzania energii | przetwornica impulsowa |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | TAK |
| Zabezpieczenie przepięciowe | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Stopień IP | IP20 |
| Sposób podłączenia | bezśrubowe podłączenie |
| Wymiary zewnętrzne | 135 x 50 x 24mm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🔧 Charakterystyka produktu
Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonany został z wysokiej jakości komponentów które zostały umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie w kolorze grafitu.
💡 Zastosowanie
Zasilacz przeznaczony do zasilania oświetlenia LED napięciem 24V np.:
- 🔹 Taśm LED
- 🔹 Opraw zintegrowanych
- 🔹 Żarówek LED
🌬️ System chłodzenia
Chłodzenie odbywa się przez swobodny przepływ powietrza przez perforowaną obudowę.
🛠️ Montaż
Modułowa konstrukcja umożliwia łatwy i wygodny montaż do powierzchni pionowych jak i poziomych.
🛡️ Zabezpieczenia
- ✅ Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- ✅ Zabezpieczenie przepięciowe
- ✅ Zabezpieczenie termiczne
„,















