Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
Taśma analogowa LED RGB z diodami SMD 5050 oferuje pełną regulację kolorów w zakresie czerwony-zielony-niebieski. Dzięki mocy 14,4W/m i 60 diodom na metr zapewnia efektowne oświetlenie dekoracyjne z szerokim kątem świecenia 120°.
Taśma cięta z 5-metrowej rolki, sprzedawana na metry. Kupując np. 13m, otrzymujesz dwie pełne rolki oraz 3-metrowy odcinek z kolejnej.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc znamionowa | 14,4 W/m |
| Barwa światła | RGB Regulowana w pełnym zakresie czerwony-zielony-niebieski |
| Ilość diod | 60 LED/m |
| Typ źródła światła | SMD 5050 R+G+B |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Szerokość taśmy | 10 mm |
| Długość rolki | 50m |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość cięcia taśmy | co 100 mm |
| Współpraca ze ściemniaczem | TAK |
| Żywotność | 35 000 godzin |
| Gwarancja | 2 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🌈 Charakterystyka produktu
Taśma analogowa LED RGB z diodami SMD 5050 to doskonałe rozwiązanie do tworzenia efektownego oświetlenia dekoracyjnego. 14,4W/m oznacza 14,4 Watów poboru mocy na każdym metrze taśmy LED.
60 SMD – 60 diod na metrze taśmy. W przypadku wersji 5050 i przede wszystkim – tak rozmieszczonych diod – taśmę stosuje się głównie w głębokim profilu, lub np. zabudowie w miejscach, gdzie nie widzimy bezpośrednio taśmy LED, a tylko odbicie jej światła od powierzchni sufitu lub ściany.
✨ Główne cechy:
- 🎨 RGB = kolorowa – wszystkie kolory tęczy
- 💧 IP20 – taśma niewodoodporna, przeznaczona do montażu w suchych miejscach
- 📏 Taśma LED posiada już przyklejoną taśmę klejącą dobrej jakości, świetnie trzymającą się do czystych i gładkich powierzchni
- 🎛️ Taśma LED może być sterowana za pomocą odpowiednich sterowników
🎮 Sterowniki obsługujące tę taśmę
- Sterownik FUT037S+ – obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania
- Sterownik FUT037W+ – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania lub aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik PR5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania
- Sterownik E3-WR – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania i aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik IM5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control
- Sterownik IM5W – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik IH5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control
- Sterownik IH5W – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
📡 Piloty obsługujące tę taśmę
- Pilot FUT088 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot 8-strefowy FUT089 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot FUT092 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 100-strefowy FUT100 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot C4 w kolorystycznej opcji czarnej
- Pilot 4-strefowy C5 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 8-strefowy C8 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B3 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B4 w kolorystycznej opcji czarnej i białej















