Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
Taśma analogowa LED RGBCCT w technologii COB z 840 diodami na metrze, zapewniająca równomierny efekt linii światła bez widocznych punktów świetlnych. Wodoodporna konstrukcja IP67 w technologii Termococon gwarantuje trwałość w wymagających warunkach.
Taśma cięta z 10-metrowej rolki, sprzedawana na metry. Kupując np. 13m, otrzymujesz jedną rolkę oraz 3-metrowy odcinek z kolejnej.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc znamionowa | 20W/m |
| Barwa światła | RGBCCT – Regulowana w pełnym zakresie czerwony-zielony-niebieski oraz biała z regulacją od ciepłej do zimnej |
| Ilość diod | 840LED/m |
| Typ źródła światła | COB |
| Kąt rozsyłu światła | 180° |
| Szerokość taśmy | 12,5mm |
| Długość rolki | 10m |
| Stopień ochrony | IP67 TERMOCOCON |
| Współpraca ze ściemniaczem | TAK |
| Żywotność | 15 000h |
| Ilość cykli włączeń i wyłączeń | x15 000 |
| Gwarancja | 2 lata |
💡 Charakterystyka produktu
20W/m = 20 Watów na metrze taśmy LED.
840 – 840 diod na metrze taśmy. W przypadku technologii COB, taśmę można stosować praktycznie wszędzie i nawet przy montażu bez profilu daje ona ładny, równomierny efekt linii światła, z powodu gęstego rozmieszczenia diod i obecnego luminoforu na diodach.
RGBCCT – RGB = kolorowa – wszystkie kolory tęczy. CCT = zmienna barwa regulowana na pilocie lub w aplikacji – od 3000K do 6000K. Taśma kolorowa z dodatkowym regulowanym kolorem białym, od 3000K do 6000K.
IP67 – taśma wodoodporna, w technologii Termococon, do montażu w miejscach takich jak np. łazienki (podatnych na wilgoć) i na zewnątrz.
Taśma LED posiada już przyklejoną taśmę klejącą dobrej jakości, świetnie trzymającą się do czystych i gładkich powierzchni.
Taśma LED może być sterowana za pomocą odpowiednich sterowników.
🎛️ Sterowniki obsługujące tę taśmę:
- Sterownik FUT037S+ – obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania
- Sterownik FUT037W+ – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania lub aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik PR5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania
- Sterownik E3-WR – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania i aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik IM5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control
- Sterownik IM5W – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik IH5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control
- Sterownik IH5W – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
📡 Piloty obsługujące tę taśmę:
- Pilot FUT088 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot 8-strefowy FUT089 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot FUT092 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 100-strefowy FUT100 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot C4 w kolorystycznej opcji czarnej
- Pilot 4-strefowy C5 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 8-strefowy C8 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B3 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B4 w kolorystycznej opcji czarnej i białej















