Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
Taśma LED COB RGB 24V 576ch/1m 14W to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe wykorzystujące technologię COB, która zapewnia równomierną linię światła bez widocznych punktów świetlnych. Dzięki 576 chipom na metr taśma sprawdza się praktycznie wszędzie, nawet przy montażu bez profilu aluminiowego.
Taśma cięta z 5-metrowej rolki, sprzedawana na metry. Kupując np. 13m, otrzymujesz dwie pełne rolki oraz 3-metrowy odcinek z kolejnej.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc | 17 W/m |
| Ilość diod | 224 LED/m |
| Typ diody | SMD 2216 |
| Barwa światła | płynna regulacja światła białego w zakresie 2800-4000K podczas ściemniania |
| Kolor podłoża | biały |
| Szerokość | 10mm |
| Możliwość dzielenia | co 6,2cm (14 diod) |
| CRI | >90 |
| Trwałość | ok. 50 000 godzin |
| Opakowanie zbiorcze | 10m |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Długość rolki | 5m |
🌈 Charakterystyka produktu
Taśma analogowa LED RGB z technologią COB. 14W/m oznacza 14 Watów poboru mocy na metrze taśmy LED. 576ch/m – 576 chipów (diod) na metrze taśmy. W przypadku technologii COB, taśmę można stosować praktycznie wszędzie i nawet przy montażu bez profilu daje ona ładny, równomierny efekt linii światła, z powodu gęstego rozmieszczenia diod i obecnego luminoforu na diodach.
✨ Główne cechy:
- 🎨 RGB = kolorowa – wszystkie kolory tęczy
- 💧 IP20 – taśma niewodoodporna, przeznaczona do montażu w suchych miejscach
- 📎 Taśma LED posiada już przyklejoną taśmę klejącą dobrej jakości, świetnie trzymającą się do czystych i gładkich powierzchni
- 🎛️ Taśma LED może być sterowana za pomocą odpowiednich sterowników
🎮 Kompatybilne sterowniki
- Sterownik FUT037S+ – obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania
- Sterownik FUT037W+ – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania lub aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik PR5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania
- Sterownik E3-WR – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania i aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik IM5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control
- Sterownik IM5W – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
- Sterownik IH5 – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control
- Sterownik IH5W – obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki
📱 Kompatybilne piloty i panele
- Pilot FUT088 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot 8-strefowy FUT089 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot FUT092 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 100-strefowy FUT100 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot C4 w kolorystycznej opcji czarnej
- Pilot 4-strefowy C5 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 8-strefowy C8 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B3 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B4 w kolorystycznej opcji czarnej i białej















