Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
SWR Inteligentny przełącznik (2.4G + PUSH) to nowoczesne urządzenie wykorzystujące technologię transmisji RF 2.4G, które umożliwia wygodne włączanie i wyłączanie świateł LED oraz innych urządzeń elektrycznych. Przełącznik obsługuje sterowanie przez aplikację TUYA za pomocą WiFi oraz sterowanie głosowe przez Alexa i Google Assistant.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model nr. | SWR |
| Napięcie wejściowe | AC100~240V 50/60Hz |
| Napięcie wyjściowe | AC100~240V 50/60Hz |
| Prąd wyjściowy | Maksymalnie 10A |
| Moc wyjściowa | 2400W |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
| Sygnał sterujący | WiFi + 2.4G + PUSH |
| Odległość sterowania 2.4G | 30m |
| Wymiary | 49 x 49 x 25 mm |
🔧 Funkcje i możliwości
Produkt wykorzystuje technologię transmisji RF 2.4G (Sterowanie Radiowe – Pilot trzeba dokupić). Możliwość sterowania przez aplikację TUYA za pomocą WiFi (Trzeba dokupić bramkę WL-BOX2).
- ✅ Służy do włączania/wyłączania świateł LED (bez ściemniania, oraz innych urządzeń)
- 📱 Obsługuje sterowanie aplikacji „Tuya”
- 🎤 Obsługuje sterowanie głosowe Alexa, Google Assistant
- 📡 Posiada funkcję dwukierunkowej komunikacji 2.4G RF z pilotem C2
💡 Zalety produktu
- 🏠 Inteligentne sterowanie oświetleniem w Twoim domu
- 📶 Zasięg sterowania radiowego do 30m
- ⚡ Wysoka moc wyjściowa 2400W
- 🌐 Kompatybilność z ekosystemem smart home
- 📐 Kompaktowe wymiary 49 x 49 x 25 mm
„,















