Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
🎛️ Sterownik LED MiBoxer FUT037W+ to uniwersalny kontroler 3w1 przeznaczony do taśm LED analogowych RGB, RGBW oraz RGB+CCT. Urządzenie oferuje pełną kompatybilność z systemem MiBoxer oraz aplikacją TUYA, zapewniając wygodne sterowanie oświetleniem LED poprzez WiFi, piloty radiowe 2.4GHz oraz panele naścienne.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kontroler taśmy LED 3 w 1 (WiFi + 2.4GHz) |
| Model nr. | FUT037W+ |
| Napięcie wejściowe | DC12~24V |
| Wyjście | 6A/kanał |
| Całkowita produkcja | Maks. 12A |
| Protokół komunikacyjny | Wi-Fi+2,4 GHz |
| Odległość sterowania RF 2.4G | 30m |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
| Standard Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz |
| Protokół Bluetooth | Bluetooth 4.2 (niskie zużycie energii) |
| Wymiary | 75 x 36 x 17 mm |
⚡ Moc i możliwości podłączenia
Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W (Przykład obliczenia: 24V*12A=288W).
📌 Ważne zasady dotyczące zapasu mocy
W przypadku sterowników, jak i również zasilaczy zawsze trzeba pozostawić zapas mocy:
- 🔹 Musi być minimum 15% zapasu z maksymalnej mocy dopuszczonej przez sterownik, względem mocy ilości taśmy podłączanej do niego. Jeśli sterownik ma 20A, to dopuszcza 480W taśmy 24V (Przykład obliczenia: 24V*20A=480W), więc można połączyć go z odcinkiem taśmy o maksymalnej mocy 408W, lub niewiele więcej.
- 🔹 Musi być minimum 20% zapasu z mocy zasilacza, względem mocy ilości taśmy podłączanej do niego. Jeśli zasilacz ma moc 200W, można połączyć go z odcinkiem taśmy o maksymalnej mocy 160W, lub niewiele więcej.
🎮 Kompatybilne urządzenia sterujące
Sterownik obsługiwany za pomocą:
- 📱 Aplikacji TUYA
- 🎛️ Pilota FUT088 w kolorystycznej opcji białej
- 🎛️ Pilota 8-strefowego FUT089 w kolorystycznej opcji białej
- 🎛️ Pilota FUT092 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- 🎛️ Pilota 100-strefowego FUT100 w kolorystycznej opcji białej
- 🎛️ Pilota C4 w kolorystycznej opcji czarnej
- 🎛️ Pilota 4-strefowego C5 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- 🎛️ Pilota 8-strefowego C8 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- 🏠 Panelu naściennego 4-strefowego B3 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- 🏠 Panelu naściennego 4-strefowego B4 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
🎵 Tryb muzyczny
Sterownik posiada obsługę trybu muzycznego, który pozwala na synchronizację oświetlenia LED z muzyką.
🌈 Funkcja 3in1 – kompatybilność z taśmami LED
- 🔴🟢🔵 RGB – taśma kolorowa
- 🔴🟢🔵⚪ RGBW – taśma kolorowa z dodatkowym kolorem białym, dodanym w celu uzyskania ładnej barwy białej
- 🔴🟢🔵🌡️ RGB+CCT – taśma kolorowa z dodatkowym regulowanym kolorem białym (od 3000K do 6000K), dodanym w celu uzyskania ładnej barwy białej















