Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
🎛️ Sterownik LED MiBoxer FUT037S+ to uniwersalne urządzenie 3w1 przeznaczone do obsługi taśm LED analogowych RGB, RGBW oraz RGB+CCT. Urządzenie zapewnia płynne sterowanie oświetleniem za pomocą pilota radiowego lub panelu naściennego z zasięgiem do 30 metrów.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | FUT037S+ |
| Wejście | DC12V~24V |
| Prąd wyjściowy | 6A/kanał, max 12A |
| Moc | 144-288W |
| Sterowanie | 2.4G RF + PUSH |
| Zakres sterowania | 30m |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
| Obsługiwane tryby | RGB, RGBW, RGB+CCT |
| Wymiary | 74,5 x 36 x 17 mm |
⚡ Obliczanie mocy i zapasu
Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W (Przykład obliczenia: 24V*12A=288W).
W przypadku sterowników, jak i również zasilaczy zawsze trzeba pozostawić zapas mocy:
- 🔋 Minimum 15% zapasu z maksymalnej mocy dopuszczonej przez sterownik, względem mocy ilości taśmy podłączanej do niego. Jeśli sterownik ma 20A, to dopuszcza 480W taśmy 24V (Przykład obliczenia: 24V*20A=480W), więc można połączyć go z odcinkiem taśmy o maksymalnej mocy 408W, lub niewiele więcej.
- 🔌 Minimum 20% zapasu z mocy zasilacza, względem mocy ilości taśmy podłączanej do niego. Jeśli zasilacz ma moc 200W, można połączyć go z odcinkiem taśmy o maksymalnej mocy 160W, lub niewiele więcej.
🎮 Kompatybilne urządzenia sterujące
Sterownik obsługiwany za pomocą:
📱 Piloty:
- Pilot FUT088 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot 8-strefowy FUT089 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot FUT092 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 100-strefowy FUT100 w kolorystycznej opcji białej
- Pilot C4 w kolorystycznej opcji czarnej
- Pilot 4-strefowy C5 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Pilot 8-strefowy C8 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
🏠 Panele naścienne:
- Panel naścienny 4-strefowy B3 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
- Panel naścienny 4-strefowy B4 w kolorystycznej opcji czarnej i białej
🌈 Tryb 3in1 – obsługiwane typy taśm
- RGB – taśma kolorowa
- RGBW – taśma kolorowa z dodatkowym kolorem białym, dodanym w celu uzyskania ładnej barwy białej
- RGB+CCT – taśma kolorowa z dodatkowym regulowanym kolorem białym (od 3000K do 6000K), dodanym w celu uzyskania ładnej barwy białej
✅ Główne cechy sterownika
- 🔧 Uniwersalność 3w1 – obsługa RGB, RGBW i RGB+CCT
- 📡 Sterowanie radiowe 2.4G RF z zasięgiem 30m
- 🔘 Dodatkowe sterowanie PUSH (włącznik dzwonkowy)
- ⚡ Szeroki zakres napięcia zasilania DC12V~24V
- 💪 Wysoki prąd wyjściowy – 6A na kanał, max 12A
- 📐 Kompaktowe wymiary: 74,5 x 36 x 17 mm















