Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
Pilot Miboxer C5 z nowej serii pilotów/paneli „C” to zaawansowany 4-strefowy kontroler w czarnej wersji kolorystycznej, przeznaczony do obsługi taśm LED analogowych RGB/RGB+CCT/RGBW. Urządzenie wykorzystuje technologię bezprzewodowej transmisji RF 2,4 GHz i oferuje zasięg sterowania do 30 metrów.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | C5 RGBW RGB+CCT |
| Seria | Nowa Seria C |
| Liczba stref | 4 strefy |
| Technologia transmisji | RF 2,4 GHz |
| Metoda modulacji | GFSK |
| Napięcie robocze | 3V (2 baterie AAA) |
| Zasięg sterowania | 30m |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
| Wymiary | 140 x 45 x 18 mm |
| Certyfikaty | Standardy EMC (Kompatybilność elektromagnetyczna) |
| Dodatkowe cechy | Mocna magnetyczna podstawa |
✨ Główne funkcje pilota
- 🎨 16 milionów kolorów do wyboru
- 🌡️ Regulowana temperatura barwowa
- 💡 Ściemnianie jasności
- 🔲 4-strefowy obszar – niezliczona liczba żarówek w każdej strefie
- 📡 Kompatybilny ze wszystkimi sterownikami Miboxer Milight działającymi w systemie sterowania strefowego 2,4GHz
🔧 Sterowniki obsługiwane przez pilot
Sterownik FUT037S+
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik FUT037W+
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania lub aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik PR5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik E3-WR
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania i aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IM5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IM5W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IH5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik IH5W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.















