Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
Profesjonalny 8-strefowy pilot Miboxer C8 RGB+CCT w eleganckiej czarnej wersji kolorystycznej, przeznaczony do kompleksowej obsługi taśm LED analogowych RGB/RGB+CCT/RGBW. Urządzenie wykorzystuje komunikację radiową 2,4 GHz zapewniającą stabilne połączenie na odległość do 30 metrów.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | 8-strefowy pilot RGB+CCT |
| Model nr. | C8 |
| Napięcie robocze | 3 V (AAA*2 szt.) |
| Pobór mocy w trybie gotowości | 15µA |
| Moc nadawania | 6dBm |
| RF | 2,4 GHz |
| Metoda modulacji | GFSK |
| Odległość sterowania | 30m |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
✨ Główne cechy pilota
- 🎯 8-strefowy obszar bez limitu żarówek dla każdej strefy
- 📡 Produkty z serii MiBoxer/Mi-Light 2.4G
- 🌈 Regulacja RGB, jasności, temperatury barwowej i nasycenia
- 🔗 Praca z wieloma kontrolerami (odległość sterowania 30 m)
🔧 Kompatybilne sterowniki
Sterownik FUT037S+
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik FUT037W+
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania lub aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik PR5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota lub ściennego panelu sterowania. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik E3-WR
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania i aplikacji TUYA. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IM5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IM5W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IH5
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, Alexa AI i Google voice control. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik IH5W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, aplikacji TUYA, Alexa AI i Google voice control. Sterownik obsługuje działanie w rytm muzyki. Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
















