Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
⚡ Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM PRO 48V DC 200W to wysokiej jakości przetwornica impulsowa przeznaczona do zasilania oświetlenia LED. Kompaktowa konstrukcja o wymiarach 200 x 50 x 24mm oraz solidna aluminiowa obudowa w kolorze grafitu zapewniają trwałość i niezawodność działania.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieciowe AC | AC 170-260V |
| Częstotliwość sieci AC | 50-60Hz |
| Napięcie wyjściowe stabilizowane DC | 48 V |
| Moc wyjściowa ciągła max | 200W |
| Prąd wyjściowy max | 4,16A |
| Temperatura pracy | max. 45°C |
| Metoda przetwarzania energii | przetwornica impulsowa |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | TAK |
| Zabezpieczenie przepięciowe | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Stopień IP | IP20 |
| Sposób podłączenia | bezśrubowe podłączenie |
| Wymiary zewnętrzne | 200 x 50 x 24mm |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🏠 Przeznaczenie i konstrukcja
Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonany został z wysokiej jakości komponentów które zostały umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie w kolorze grafitu. Zasilacz przeznaczony do zasilania oświetlenia LED napięciem 48V taśm LED.
🌬️ System chłodzenia
Chłodzenie odbywa się przez swobodny przepływ powietrza przez perforowaną obudowę. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwy i wygodny montaż do powierzchni pionowych jak i poziomych.
🛡️ Zabezpieczenia
- ✅ Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- ✅ Zabezpieczenie przepięciowe
- ✅ Zabezpieczenie termiczne
⚠️ Ważne informacje
- Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.
- Zworki zmieniamy na wyłączonym zasilaczu.
- Zworki przełącznika przesuwamy delikatnie.
- Bezśrubowe podłączenia odchylają się 45° do uzyskania pierwszego lekkiego oporu i zatrzymujemy ruch, większe odchylanie spowoduje wyłamanie blokady i spowoduje uszkodzenie mechaniczne i utratę gwarancji.
„,















