Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
⚡ Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM PRO 24V DC to kompaktowe i wydajne urządzenie zaprojektowane do zasilania oświetlenia LED wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie oferuje stabilizowane napięcie wyjściowe 24V DC przy maksymalnej mocy 36W i prądzie 1,5A.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieciowe AC | AC 180-240V |
| Częstotliwość sieci AC | 50-60Hz |
| Napięcie wyjściowe stabilizowane DC | 24 V |
| Moc wyjściowa ciągła max | 36W |
| Prąd wyjściowy max | 1,5A |
| Temperatura pracy | max. 45°C |
| Metoda przetwarzania energii | przetwornica impulsowa |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | TAK |
| Zabezpieczenie przepięciowe | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Stopień IP | IP20 |
| Sposób podłączenia | bezśrubowe podłączenie |
| Wymiary zewnętrzne | 120 x 35 x 22mm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
🔧 Opis produktu
Zasilacz PROVERO ULTRA SLIM przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt wykonany został z wysokiej jakości komponentów które zostały umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie w kolorze grafitu.
💡 Zastosowanie
Zasilacz przeznaczony do zasilania oświetlenia LED napięciem 24V np.:
- taśm LED
- opraw zintegrowanych
- żarówek LED
🌬️ System chłodzenia
Chłodzenie odbywa się przez swobodny przepływ powietrza przez perforowaną obudowę.
🔩 Montaż
Modułowa konstrukcja umożliwia łatwy i wygodny montaż do powierzchni pionowych jak i poziomych.
✅ Zalety produktu
- 🛡️ Potrójne zabezpieczenie: przeciążeniowe, przepięciowe i termiczne
- 📐 Kompaktowe wymiary: 120 x 35 x 22mm
- 🔌 Bezśrubowe podłączenie – szybki i prosty montaż
- 🏭 Wysokiej jakości aluminiowa obudowa w kolorze grafitu
- 📜 Certyfikaty CE i RoHS
- 🛡️ 3 lata gwarancji
„,



















