Opis
✨ Złóż własne oświetlenie LED w naszym konfiguratorze
🎛️ FUT-007 4-strefowy pilot CCT to zaawansowany kontroler bezprzewodowy wykorzystujący technologię transmisji RF 2.4G, umożliwiający wygodne sterowanie taśmami LED MONO oraz CCT. Pilot pozwala na płynną regulację jasności (ściemnianie) oraz zmianę temperatury barwowej w zasięgu do 30 metrów.
📋 Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | FUT007 |
| Napięcie robocze | 3 V (AAA * 2 szt.) |
| Zużycie energii w trybie gotowości | 5mA |
| Moc nadawania | 6dBm |
| RF | 2,4 GHz |
| Zasięg sterowania | 30m |
| Częstotliwość transmisji | 2400-2483,5 MHz |
| Metoda modulacji | GFSK |
| Temperatura pracy | -10~40°C |
| Wymiary | 110 x 53 x 21,5 mm |
✨ Główne cechy pilota
- 📡 Technologia transmisji bezprzewodowej RF 2.4G
- 🔗 Może sterować produktami z serii MiBoxer/Mi-Light 2.4G
- 📏 Odległość kontrolna: 30m
- 💡 Regulacja jasności i temperatury barwowej
- 🎯 Sterowanie 4 niezależnymi strefami
🔌 Kompatybilne sterowniki
Sterownik FUT035S
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, lub włącznika dzwonkowego.
Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik FUT035W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, aplikacji TUYA, ściennego panelu sterowania, lub włącznika dzwonkowego.
Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik FUT035Z
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, aplikacji TUYA, systemu ZigBee, ściennego panelu sterowania, lub włącznika dzwonkowego.
Sterownik 12A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 288W.
Sterownik IH1
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, ściennego panelu sterowania, lub włącznika dzwonkowego.
Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.
Sterownik IH1W
Obsługiwany za pomocą dobranego pilota, aplikacji TUYA, ściennego panelu sterowania, lub włącznika dzwonkowego.
Sterownik 20A – pod jeden taki sterownik można podłączyć taśmę 24V o łącznej mocy 480W.















